Naše společnost patří od roku 2014 k významným společnostem působící v oblasti poskytování financování pro podnikatelské i nepodnikatelské subjekty na území České republiky. Nabízíme leasingové a úvěrové financování na nákup strojů a technologií, komunální a dopravní techniky, užitkových vozidel, nákladních vozidel, vozidel pro osobní účely. Rozsáhlý spektrum našich zákazníků zasahuje do zemědělství, služeb soukromého sektoru, stavebnictví a strojírenství.

Našim cílem je rozvíjet trvalé vztahy s klienty a nadále naslouchat jejich potřebám. Pod značkou MING Enterprises a.s., chceme nadále být moderní, úspěšnou společností a zůstat na předních místech mezi firmami působící na trhu s leasingovým a úvěrovým financováním.

Punťova Psí Cukrárna

Punťova psí cukrárna je místo, kam mohou vzít psi své páníčky na kávu a dort. Naší specialistou jsou domácí psí pamlsky z masa a dorty pro psy. Pečeme domácí dobrůtky pro pejsky a kočičky. Můžete si u nás posedět u kafíčka a dortíku, zatím co Váš čtyřnohý kamarád bude dovádět s ostatními pejsky.
Odpovědná osoba: Eva 777 226 861

Ming Racing Sports z.s.

Náš tým

Can-AM X3            řidič František Brutovský, spolujezdec Pavel Šebák

Yamaha yfz 450r  Honza Zderčík

Maki36   Markéta Krejzlová

Sponzoring
Odpovědná osoba: Ing. František Brutovský 777 889 190

Auto 999

Navštivte jednu z našich dvou poboček a prohlídněte si aktuální vozový park. K dispozici tu je prověřený specialista na prodej vozidel, který rád poradí ve výběru správného vozidla. V naší nabídce není jen prodej vozů a jeho financování, ale také odkup Vašeho vozidla za hotové a na počkání. Vozidla si můžete prohlédnout osobně, či na facebookové stránce „Auto999“.
Pobočka v Říčanech – Kaštanová 120/2, Říčany 251 01
Pobočka V Uhříněvsi – Přátelství 999/12, Uhříněves 104 00
Odpovědný zástupce (kontakt) – Denis 608 999 158

Stavba999

Jedním z dalších oborů je stavebnictví. Naše moto je kvalita nad kvantitou.

Odpovědná osoba: Pavel 773 308 087